Красиві компліменти жінці своїми словами, до сліз

Красиві компліменти жінці своїми словами, до сліз

Добірка зворушливих компліментів жінці до сліз допоможе вам навіть на відстані сказати важливі слова.

Твоя краса обеззброює!

Ти причина, чому я до сих пір живий. Адже завдяки тобі у мене є привід радіти життю.

Іноді мені не вистачає хоробрості висловити все, що крутиться в моїй голові, коли я на тебе дивлюся! Ти зразок жіночності та нежносАнгельскі мила і скажено гарна, чарівна і ніжна, пристрасна і витончена, дивовижна і чудова, норовлива і норовиста, яскрава і весела, скромна і дивовижна, щира і добра, чуйна і горда, смілива і впевнена, обережна і цілеспрямована, ти особлива, різнобічна, але, головне, що ти справжня і цим ти прекрасна!

Ти як весняна квітка: життєрадісна і доглянута. (Ви можете більше дізнатися про те, як виглядати дорого і доглянуто кожен день, прочитавши статтю).

Якби ти була сльозами в моїх очах, я уникав би плакати, через страх втратити навіть маленьку частину тебе.

Твої очі – бездонні морські дали, в яких немає дна. Тому всі, хто потрапляють в них, гинуть назавжди, не маючи шансу на порятунок …

Як красиво перед Новим роком: сяють вогні, прикрашені ялинки. Але я все одно дивлюся тільки на найпрекраснішу дівчину: на тебе.

Ти чудова і непередбачувана, ти захоплюєшся мене кожну хвилину, радуешь і вдихаєш в мене пристрасну жагу до життя. Ти мій острівець неземного щастя, який я буду оточувати океаном ніжності і гарячої любові!

Найкрасивіша усмішка – у тебе. Найглибші і виразні очі – твої. Ти сама досконалість!

Твоє дихання як подих південного вітру, твоє волосся ця вуаль, а погляд – нескінченна далечінь!

Будь-яка кімната стає світліше, коли ти заходиш туди.

Скажу тебе щиро і впевнено, ти – чудова людина, приклад самовідданості, краси і таланту!

Немає в світі щасливіше людини, ніж я. Я готовий кричати про це на весь світ. Ти для мене світло у віконці, промінчик сонячного тепла, ти для мене радість і натхнення. Кожна хвилина, проведена з тобою, дарує мені тепло і затишок. Тебе називаю принцессою, тому, що ти найкрасивіша, у тебе просто ангельський характер. Я знайшов в тобі, все те, що шукав. Коли ти поруч, я просто таю від щастя. А коли ми розлучаємося – це самій страшне випробування для мене. Повертайся скоріше, я сумую за тобою.

Всі вважають, що сонце знаходиться на небі, але я-то знаю, що сонце завжди зі мною, висвітлює моє життя і зігріває своїм теплом!

Back to Top