Гарні побажання в дорогу простими словами

Гарні побажання в дорогу простими словами

Добірка побажань в дорогу допоможе вам навіть на відстані сказати важливі слова.

Побільше тобі приємних зустрічей, трохи менше – розставань!

Нехай поїздка пройде без втрат, тривог і печалі.

Нехай все перехрестя ведуть тільки до добра, багатства і процвітання.

Нехай моє смс тобі вказує правильний шлях і відганяє в дорозі все тривоги!

Нехай на твоєму шляху не буде крутих віражів, а густий туман обійде твій маршрут стороною!

Спокою тобі і терпіння. Тоді шлях сам стане щасливим!

До скорої зустрічі!

Нехай ця поїздка принесе лише радість, а мета її буде досягнута. Нехай в дорозі не буде переживань і проблем, а дорога буде рівною і цікавою, без крутих поворотів і купин! Щасливої ​​дороги!

Кохана! Ти, напевно, вже в літаку. Я тебе дуже сильно люблю і тому бажаю тобі долетіти легко і без зайвих хвилювань. Помрій в польоті про прекрасне і бажаному. Нехай цей час буде для тебе чимось хорошим і казковим. Відпочинь, розслабся, полюбуйся з висоти пташиного польоту хмарами. Я буду кожну хвилину думати про тебе і бажати тобі тільки добра!

Нехай в кінці шляху тебе чекає нагорода.

Прийми від мене щасливої ​​дороги побажання в дорогу. Нехай вона буде без клопоту і тривог. Твій маршрут повинен бути таким же прекрасним, як і ти сама! Саме такого ти і заслуговуєш!

Нехай буде багато приводів дивитися вдалину з оптимізмом!

Дорога моя людина, ти їдеш. Моє хвилювання нехай не передається тобі. Я лише сумую про наш розставанні. Хочу побажати тобі в дорогу лише хорошого: добра, спокійних попутних машин, менше стресу. Нехай твій ангел-охоронець оберігає кожен метр твого шляху!

Бережи себе!

Нехай намічене виповниться в термін.

Щасливої ​​дороги! Нехай дорога буде легкою, комфортною, приємною і захоплюючою. Як випливає відпочинь і вбере в себе весь колорит подорожі. Лови всі можливі враження, насолоджуйся видами і отримуй задоволення від дороги!

Нехай все у тебе буде рівно і гладко!

Попутного вітру!

Нехай дорога буде доброю, нехай душа наповниться натхненням, нехай серце відчуває відраду, хай пейзажі радують твої очі. Бажаю щасливої ​​дороги і подорожі з повним комфортом, бажаю повної відсутності тривоги і великої удачі по курсу твого прямування.

Доберися без пригод!

Побажання в дорогу своїми словами

Побажати гарної дороги у прозі

Back to Top